CERTYFIKAT jakości „Doceń polskie”

Lipcowa certyfikacja Ogólnopolskiego Programu Promocyjnego „Doceń polskie” zakończyła się sukcesem dla DG & JG Sp. z o. o. Podczas audytu Kula pszczyńska ze szczypiorkiem z jej oferty zdobyła maksymalne noty za smak, wygląd i stosunek ceny do jakości. Została uhonorowana certyfikatem jakości „Doceń polskie” i prestiżowym tytułem TOP PRODUKT dowodzącym jej najwyższej jakości. Jubileuszowa – 40. certyfikacja Programu odbyła się w dniu 28 lipca br. Członkowie Loży Ekspertów obradowali w Hotelu Centrum w Sosnowcu.

 TOP PRODUKT dla DG & JG Sp. z o. o.!

W lipcowej edycji Ogólnopolskiego Programu Promocyjnego „Doceń polskie” wzięło udział blisko sześćdziesięciu producentów żywności, który do oceny zgłosili ponad 130 produktów. Każdy z nich został poddany ocenie przez grono doświadczonych specjalistów wchodzących w skład Loży Ekspertów, którzy indywidualnie oceniali ich smak, wygląd oraz stosunek ceny do jakości. Po tytuł TOP PRODUKT sięgnęły wyłącznie wyróżniające się specjały, a warunkiem jego uzyskania było zdobycie maksymalnych not we wszystkich kategoriach. W gronie najlepszych znalazła się propozycja DG & JG Sp. z o. o. – Kula pszczyńska ze szczypiorkiem. Sukces jest tym większy, że w ciągu dziesięciu lat funkcjonowania na rynku, godło „Doceń polskie” wpisało się na stałe w świadomość konsumentów, którzy darzą je zaufaniem i chętnie sięgają po oznaczone w ten sposób produkty. Mają bowiem pewność, że są one rekomendowane przez specjalistów, których opiniom można zaufać.

 Certyfikat „Doceń polskie” to potwierdzenie najwyższej jakości

Polscy producenci żywności i tym razem nie zawiedli. 40. audyt Ogólnopolskiego Programu Promocyjnego „Doceń polskie” zgromadził 60 firm spożywczych z całego kraju, które do oceny zgłosiły niemal 130 produktów. Jak podkreśla Mirek Drewniak, przewodniczący Loży Ekspertów – Cechą wspólną produktów, które mieliśmy przyjemność oceniać była, niezmiennie, wysoka jakość i doskonały smak. Co ważne, w audycie brały udział nie tylko nowe propozycje i nowi producenci, ale również laureaci poprzednich atestacji pragnący wydłużyć możliwość korzystania z posiadanego znaku.

O programie „Doceń polskie”

Celem programu „Doceń polskie” jest promocja wysokiej jakości produktów spożywczych dostępnych na polskim rynku. Ich selekcją, oceną i przyznaniem certyfikatu „Doceń polskie” zajmują się specjaliści zawodowo związani z żywnością i technologią żywienia, którzy tworzą Lożę Ekspertów. Ogólnopolski Program Promocyjny „Doceń polskie” jest realizowany od 2011 roku. Podczas audytu członkowie Loży Ekspertów indywidualnie oceniają wszystkie artykuły spożywcze, po czym przyznają produktom noty za smak, wygląd i stosunek jakości do ceny. Za każdą z cech można zdobyć od 1 do 10 punktów. Certyfikatem jakości honoruje się produkty, które uzyskają minimum 7,5 pkt., tytuł TOP PRODUKT jest zarezerwowany dla wyrobów z maksymalnymi notami.

Miło nam poinformować Państwa, iż dnia 28 lipca 2021 r., podczas oceny produktów zgłoszonych do czterdziestej certyfikacji w programie „Doceń polskie” przeprowadzonej przez Lożę Ekspertów, poniższe produkty Państwa firmy zostały wytypowane do przyznania znaku promocyjnego „Doceń polskie”.

Produkt:
  • kula pszczyńska ze szczypiorkiem
  • kula serowa z czosnkiem niedźwiedzim
  • krem serowy Daisy
  • kula serowa z pomidorem
  • masło z ziołami Babci Franciszki